Czy ptaki śnieżne muszą uzyskać kartę medycznej marihuany na Florydzie?

Czy Ptaki Śniegowe muszą uzyskać Kartę Medycznej Marihuany na Florydzie?

Posted by Lori Ann Reese on 05/27/2020 in Floryda

Zaktualizowano 4 października 2020. Zawartość medyczna zweryfikowana przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Znajdź lekarza od marihuany blisko siebie

Witamy w Słonecznym Stanie! Czy wiesz, że Floryda jest jednym z jedynych stanów w Ameryce, gdzie 19% mieszkańców i sezonowych rezydentów jest w wieku powyżej 60 lat? Słońce, piasek, ocean i idealne miejsce na spędzenie mroźnych zimowych miesięcy... szczególnie, jeśli cierpisz na przewlekłe schorzenia. Mówimy tu o zasłużonych wakacjach! Możliwość zostawienia śniegu za sobą i cieszenia się sobą.

Florydę odwiedza średnio 900,000 sezonowych mieszkańców rocznie. Jak można się domyślić, większość z nich to seniorzy. Są oni ważną częścią gospodarki turystycznej stanu Floryda. Floryda odwiedza rocznie 111,8 mln turystów krajowych (z innych stanów), 3,5 mln Kanadyjczyków i 10,8 mln turystów zza oceanu.

W pierwszych sześciu miesiącach 2019 roku (zima i wczesna wiosna), Floryda odwiedziło 68,9 mln turystów. Większość turystów pochodzi z innych regionów w całych Stanach Zjednoczonych. Snowbirds" albo posiadają nieruchomości na Florydzie jako tymczasowi mieszkańcy, albo wynajmują domy wakacyjne, aby cieszyć się pobytem trwającym średnio 4-6 miesięcy.

Ze względu na rosnącą liczbę Amerykanów, którzy co roku zimują na Florydzie, dostęp do medycznej marihuany pod nadzorem lekarza ma sens. Seniorzy mają najwięcej przewlekłych problemów zdrowotnych i mogą czerpać korzyści z medycznej marihuany.

Jak ptaki śnieżne mogą uzyskać medyczną marihuanę jako sezonowi mieszkańcy Florydy?

Kiedy pomyślisz o wszystkich wspaniałych powodach, dla których seniorzy spędzają 4-6 miesięcy na Florydzie, dodaj jeszcze jeden do listy. Stan Floryda poprawił dostęp do medycznej marihuany dla sezonowych mieszkańców, którzy mają kwalifikujące się warunki zdrowotne.

Nie musisz być rocznym, stałym mieszkańcem Florydy, aby otrzymać kartę medycznej marihuany. Istnieje lista diagnoz kwalifikujących, które musisz spełnić, zanim rozpoczniesz proces certyfikacji marihuany.

Jeśli słyszałeś, że trudno jest uzyskać kartę medycznej marihuany na Florydzie, spodoba ci się prosty proces, który jest z tym związany. Mieszkańcy sezonowi otrzymują swoje karty medycznej marihuany w ciągu zaledwie dziesięciu (10) dni roboczych.

Znajdź teraz lekarza marihuany na Florydzie

Jak Floryda identyfikuje sezonowych rezydentów dla medycznej marihuany?

Zgodnie z prawem stanowym, każda osoba, która przebywa tymczasowo na Florydzie może być określona jako rezydent sezonowy. Osoba taka musi przebywać w stanie Floryda przez 31 kolejnych dni w każdym roku kalendarzowym. Mieszkańcy sezonowi spędzają na Florydzie kilka miesięcy, ale nawet krótsze wizyty pozwalają im kwalifikować się do otrzymania karty medycznej marihuany.

Innym wymogiem prawnym, aby zostać uznanym za sezonowego mieszkańca Florydy, jest to, że w pewnym momencie w ciągu roku faktycznie wracasz do domu. Na przykład, jeśli mieszkasz w Nowym Jorku i spędzasz 2-3 miesiące na Florydzie, ale wracasz do swojego głównego miejsca zamieszkania co najmniej raz w roku, spełniasz wymagania. Musisz również wykazać, że utrzymujesz miejsce zamieszkania w innym stanie i że płacisz podatek dochodowy w swoim stanie macierzystym.

Wymóg ten ma związek z obliczaniem stanowych podatków dochodowych. Snowbirds (nawet jeśli spędzają długi okres czasu na Florydzie) są opodatkowane według stawki obowiązującej w ich miejscu zamieszkania poza Florydą. Jeśli nie utrzymują Państwo oddzielnego miejsca zamieszkania poza Florydą, mogą Państwo zostać uznani za stałych rezydentów i podlegać podatkowi dochodowemu w stanie Floryda.

Może to być nieco skomplikowane pod względem podatkowym, więc jeśli nie jesteś pewien, możesz chcieć porozmawiać z księgowym o wymaganiach, jakie należy spełnić, aby pozostać podatnikiem w swoim stanie.

Czy sezonowe ptaki śnieżne mogą uzyskać rekomendację dla marihuany od lokalnego lekarza?

Zakładając, że spełniasz warunki zdrowotne, zgodnie z prawem stanu Floryda, będziesz musiał znaleźć specjalny rodzaj lekarza. Na Florydzie, zwykli lekarze podstawowej opieki zdrowotnej nie mogą wydawać pacjentom zaświadczeń dotyczących medycznej marihuany. Jeśli masz swojego dostawcę usług zdrowotnych, z którego korzystasz od lat na Florydzie, będziesz musiał skonsultować się z innym lekarzem, aby uzyskać dostęp do medycznej marihuany.

Lekarze dokonują oceny medycznej, aby określić, czy medyczna marihuana jest korzyścią dla każdego pacjenta. Muszą oni uczestniczyć w państwowym szkoleniu i należeć do rejestru. Jeśli lekarz otrzymuje skargi, może zostać usunięty z rejestru na Florydzie i nie może pomagać pacjentom.

Jak lekarze stają się lekarzami medycznej marihuany na Florydzie?

Aby upewnić się, że lekarze na Florydzie, którzy oceniają pacjentów pod kątem medycznej marihuany są w zgodzie z prawem, muszą przejść kurs państwowy. Tylko licencjonowani lekarze medycyny i lekarze osteopatyczni na Florydzie są obecnie uprawnieni do zalecania pacjentom medycznej marihuany. I tylko wtedy, gdy lekarz może stwierdzić, że medyczna marihuana będzie miała pozytywny wpływ na ogólne samopoczucie pacjenta.

Zajęcia są prowadzone przez Stowarzyszenie Medyczne Florydy (The Florida Medical Association). Uczy lekarzy bezpiecznych i prawidłowych procedur oceny i zalecania medycznej marihuany w celach terapeutycznych.

Kurs FMA dla lekarzy z Florydy obejmuje:

    Badanie przepisów prawnych dotyczących medycznej marihuany na Florydzie.Zrozumienie kwalifikujących się stanów pacjenta i przeciwwskazanych terapii.Poznanie rodzajów i metod podawania, które są zalegalizowane na Florydzie (opcje doustne, podjęzykowe, miejscowe, wziewne, doodbytnicze i do palenia).

Jak składać formularze zgłoszeniowe dla pacjentów.

Lekarze z Florydy, którzy wydają zaświadczenia o stosowaniu medycznej marihuany, muszą posiadać nieograniczoną i aktywną licencję na wykonywanie zawodu. Jeśli lekarz naruszył prawo Florydy, mogą zostać nałożone ograniczenia na jego licencję medyczną. To dyskwalifikowałoby ich z oceniania i konsultowania się z pacjentami, którzy potrzebują medycznej marihuany.

Czy jacyś lekarze z Florydy są właścicielami prywatnych ośrodków leczenia medyczną marihuaną (MMTC)?

Zgodnie z prawem Florydy, lekarz nie może mieć konfliktu interesów, gdy jest praktykującym medyczną marihuanę. Jeśli lekarz prowadzi na przykład laboratorium do testowania narkotyków, nie może być w całości lub częściowo właścicielem MMTCs.

Lekarz nie może w żaden sposób czerpać korzyści ekonomicznych z certyfikowania pacjentów do medycznej marihuany. Mogą oni pobierać opłaty za swoje usługi. Nie może również sprzedawać swoim pacjentom produktów z medycznej marihuany. Przepisy te zostały wprowadzone w celu zapewnienia, że lekarz nie pomaga w zapewnieniu dostępu do marihuany, aby czerpać zyski ze sprzedaży produktów w MMTC.

Znajdź MMTC w pobliżu siebie

Jak mogę uzyskać certyfikat dla karty medycznej na Florydzie?

W Marijuana Doctors, stworzyliśmy największy w internecie zasób informacji na temat medycznej marihuany. Znajdziesz tu artykuły o konkretnych schorzeniach, w których medyczna marihuana poprawiła jakość życia pacjentów.

Na naszej stronie internetowej, znajdziesz również duży katalog lekarzy, którzy zapewniają ocenę karty marihuany online na Florydzie. Nie musisz nawet jechać do gabinetu lekarskiego, aby rozpocząć proces. Jeśli masz tablet, laptopa lub smartfona, możesz zostać oceniony przy użyciu aplikacji telezdrowotnych zgodnych z HIPAA, w zaciszu własnego domu. To świetna wiadomość dla pacjentów z trudnościami w poruszaniu się.

Stan Floryda upewnił się, że sezonowi mieszkańcy nie są pozostawieni w tyle, gdy muszą szukać alternatywnych opcji zdrowotnych. Prawie milion Amerykanów nazywa Florydę swoim sezonowym domem. Teraz, dzięki współczującemu ustawodawstwu stanowemu, Snowbirds mają praktyczną alternatywę dla opioidów w uśmierzaniu bólu, skurczów mięśni, zapalenia stawów i innych niewygodnych dolegliwości zdrowotnych.

Autor

Dawid Hućko

Kierownik sortowni nasion marihuany - Brzeszcz.

Zobacz również